Slika na torti-nujno !!

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

31. avg 2007 16:59

V Evrospinu na Fernetičih (Italija) jih imajo po 1,99 EUR. Ni res ne vem kakšne izbire, enih 10 otroških motivov pa je bilo, pred enim tednom, ko sem eno tako hostijo kupila tudi sama. Prevladujejo motivi Medvedka Pu-ja in Miki Miške. Mijan

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

31. avg 2007 18:34

Sonček in Senka, hvala za informacijo o koroški. Če je katera še bližje Radelj; jst sem kupila fotkico v Radljah v slaščičarni Ineta. Imaš tudi kar precejšnjo izbiro le teh, cena pa je 4,20 €/kos. So okrogle oblike in so luštkane. Pa tudi ostalim puncam: NAJLEPŠA HVALA ZA NASVETE. Pri okraševanju tort sem začetnica in sem resnično hvaležna za vsak nasvet. Glih kar pečem biskvit; bel biskvit je že uspel, temen se še peče - izgleda, da bo kr v redu, sam me je pa res zlo, zlo strah, kako bom vse skupaj okrasila. Moj sine bi bil jutri namreč zlo žalosten, če bi mi torta ne uspela. Jaz pa še bolj. Poročam, upam da o uspehu. janina***

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

31. avg 2007 19:00

slike dela (printa)ka si želiš,ima veliko knjigo idej ,lahko prineseš sliko otroka,poveča ,pomanjšuje,ma veliko sem slišala in videla.Delavnica je v haustoru,zadaj ,skozi lokal greš.Kolegica je naredila dobro:sprintala je moškega na motorju,pod čelado sta dala sliko slavljenca!Toje to senka

gordip  

član od: 30.10.2006

sporočila: 51

31. avg 2007 20:07

Ko sem jaz naročila tako sliko so mi rekli, da jo ne smem dat na smetano, če ne se barve razpackajo. Ker sem hotela imet torto s pravo smetano so mi rekli naj dam sliko na torto max. 15min preden jo postrežem. In res sem jo dala tik preden sem jo postregla in je bilo super. Čez 20min se je začela barva packat. gordip

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

31. avg 2007 21:32

Ali prodajajo takšne slike tudi kje v bližini Celja? katjushka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. avg 2007 21:34

senka, če je tako, potem bom šla kar do Šrimpfa, ne pa v LJ. Še dobro, da si se oglasila in povedala da to delajo tudi pri nas. Namreč, za eno torto bom v kratkem potrebovala malo bolj posebno okrasitev (praznujeta mama in brat, pa bom jima spekla torte). Če prav razumem, lahko pridem s sliko tja in mi bodo kar takoj naredili sliko? Ali bo treba čakati kak dan? Se je treba prej dogovoriti, ali je ta gospa vsak dan tam? Za vsako informacijo (za nazaj in za naprej) se najlepše zahvaljujem. Super ste! s0ncek*

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

31. avg 2007 21:46

Običajen postopek izgleda kot fotokopiranje: torej prinešeno slikico položijo na steklo, nato se vse skupaj v velikosti formata cca A4 počasi izpiše z jedilnimi barvami na poseben "papir" (hostija). So pa res razlike med "izdelovalci" teh sličic, mogoče zaradi osnove (papira), zato je verjetno najbolje upoštevati njihova navodila glede nameščanja slike. Ni pa to nobena umetnost, slika se pač mora navlažiti, da se lahko reže in pa konec koncev tudi poje. Simona

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

31. avg 2007 22:13

sonček,sliko gospa naredi takoj,traja pet minut,postopek je opisal doban,moja slika se ni razbarvala.Prvo sva imela za sinov rojstni dan-veliko nutella torto in sliko Italijanske nogometne postave. Položila sem na smetano in okrasila "mančmelov "bonboni!!Šikano praznujte! senka

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

31. avg 2007 23:03

meni vedno uspe, če kupim prav ono smetano, na kateri piše smetana za stepanje, mislim da je od Ljubljanskih mlekarn, pa kak Kremfix dam zraven. Pozdravček Mateja tejča

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. avg 2007 23:13

Senka, hvala za lepe želje. Praznovali bomo tako in tako fajn (taka so pač praznovanja ;)), če bo pa še torta s slikico uspela, bo pa sploh super. In v uspeh skoraj več ne dvomim, ste mi pregnale skrbi. Tako da še enkrat hvala! s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti